wojewodzkie_konkursy_przedmiotowe

Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe

Aktualności Osiągnięcia Rok szkolny 2022/2023

Miło nam poinformować, że w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych organizowanych przez Śląskiego Kuratora Oświaty nasi uczniowie odnieśli znakomite sukcesy. I tak w poszczególnych konkursach:

Gabriela Jakubiec z klasy 8b została LAUREATKĄ, Łukasz Oczko z klasy 8a został LAUREATEM a Leonard Włodarczyk z klasy 8b uzyskał tytuł FINALISTY w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z HISTORII .
Maria Jasik z klasy 8c została LAUREATKĄ w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO.
Anna Skrzypek z klasy 8b została LAUREATKĄ, Tyberiusz Wylon z klasy 8a został LAUREATEM a a Mateusz Wolak z klasy 8c uzyskał tytuł FINALISTY w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z CHEMII.
Najmłodsza uczestniczka Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w bieżącym roku szkolnym z klasy 6b Julia Bojda uzyskała tytuł FINALISTY WOJEWÓDZKIM KONKURSIE PRZEDMIOTOWYM z BIOLOGII -.

Pragniemy przypomnieć, że uzyskanie tytułu LAUREATA w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym daje uczniowi maksymalna liczbę punktów (200) w rekrutacji do szkół średnich a tytuł FINALISTY to także dodatkowe punkty do rekrutacji.
Serdecznie gratulujemy naszym uczniom .